autobaterie BAUER Carbon EFB 12V/75 Ah , EN 720A Zobrazit větší

autobaterie BAUER Carbon EFB 12V/75 Ah , EN 720A

BA 75Ah EFB BAUER

Nelze zasílat!

Více informací

Není skladem

2 549,00 Kč s DPH

Parametry

Typ baterie12V EFB, AGM

Více informací

BAUER Carbon Start-stop EFB Nejnovější řada bezúdržbových autobaterií BAUER pro osobní vozy se systémem START-STOP. Je možné je použít i pro vozy bez START-STOP.

Autobaterie jsou vyrobeny technologií EFB. Zaplavené autobaterie se speciálním separátorem z polyesterových vláken, které vážou aktivní hmotu desek a se silnějšími deskami elektrod vyrobených technologí 3Dx. Vykazují bezchybný provoz, dlouhou životnost a vynikající charakteristiky nabíjecího a vybíjecího cyklu.

Výhody:

  1. Prodloužená životnost Autobaterie vykazují nízkou úroveň sulfatace v případě provozu ve stavu částečného nabití. Výsledkem je zvýšení počtu životních cyklů.
  2. Zvýšená odolnost vůči cyklickému zatížení tedy častému vybíjení při nastartování a dobíjení při jízdě oproti klasickým kyselinovým autobateriím.
  3. Inovativní technologie olovo-uhlík (Lead Carbon) pro zlepšení nabíjecích charakteristik. Skvěle akceptuje energii při dobíjení. Dosahuje výborných charakteristik nabíjecího/vybíjecího cyklu (nižší nabíjecí napětí, vyšší účinnost).
Napětí12 V
Kapacita75 Ah
Proud720 A
Délka276 mm
Šířka175 mm
Výška175 mm